Mieszkanie Bytom, Jana Smolenia

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Czwartek, 07 Maj, 2026  12:43
274 900 zł
5390 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:51 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Kamienica
  • Tech. budowy:Cegła
  • Piętro :3 piętro
  • Liczba pięter:3 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1930
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze jest w pełni ustawne i gotowe do zamieszkania bez konieczności wprowadzania zmian projektowych.

Opiekun ofertyMichał Dobrowolski
tel. 602 - pokaż numer telefonu -

Układ pomieszczeń - pokój pierwszy (salon z aneksem kuchennym)
- pokój drugi
- pokój trzeci
- łazienka z toaletą
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się blisko parku miejskiego oraz Urzędu Miasta w Bytomiu. W niedalekim sąsiedztwie można znaleźć także Operę Śląską, Muzeum Górnośląskie i Bytomskie Centrum Kultury. W odległości 2,5 km od nieruchomości mieści się Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów. Atutem lokalizacji jest również bliskość galerii handlowej Agora (ok. 8 minut spacerem), w której oprócz sklepów z odzieżą znajduje się strefa gastronomiczna, kino oraz siłownia. W promieniu 2 km mieszczą przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. Doskonałe skomunikowanie zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo przystanku linii tramwajowej nr 38, bliskość głównego dworca autobusowego z połączeniami do miast ościennych oraz sprawny wyjazd na autostradę A1, obwodnicę Bytomia i trasę DK94.

Najważniejsze informacje:- ogrzewanie podłogowe w łazience
- w kamienicy wymieniono: piony wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczną, piony wentylacyjne, dach