Mieszkanie Bytom, Strzelców Bytomskich

Dodane: Czwartek, 19 Marzec, 2026  12:47
135 000 zł
6750 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:20 m2
  • Liczba pokoi:1 pokój
  • Zabudowa:Blok
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:Parterowy
  • Rynek:Wtórny
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

!!REZERWACJA!!

Wyłącznie u Nas!!

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerka o powierzchni 20 m2, położona na 1 piętrze w ocieplonym budynku przy ul. Strzelców Bytomskich w Bytomiu.
To idealna propozycja zarówno dla singla, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.
Lokal składa się z przytulnego pokoju wyposażonego w dużą, zabudowaną szafę, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, w którym znajduje się dodatkowa zabudowana szafa oraz miejsce pełniące funkcję garderoby. W pokoju wykonano gładzie, co nadaje wnętrzu estetyczny i nowoczesny wygląd.
Największym atutem nieruchomości jest balkon od strony podwórka, rozciągający się na całą długość pokoju. To idealne miejsce na poranną kawę lub chwilę relaksu, z dala od ulicznego zgiełku.
Mieszkanie przeszło istotne modernizacje. Wymieniono instalację elektryczną oraz piony wodno-kanalizacyjne, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Ogrzewanie realizowane jest z sieci miejskiej, natomiast ciepła woda pochodzi z bojlera elektrycznego.
Do mieszkania nie jest doprowadzony gaz.

Lokal mieszkalny składa się z:
- pokoju z dużą zabudowaną szafą z wyjściem na balkon
- kuchni
- łazienka z WC
- przedpokoju z zabudowaną szafą i garderobą
Informacje:
- Cena: 135 000 zł
- Powierzchnia: 20 m2
- Piętro: 1
- Czynsz: 400 zł (fundusz remontowy, eksploatacja, zaliczka na wodę, śmieci)