Pomocnik drukarza

Dodane: Czwartek, 18 Październik, 2018  09:44
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Happy Gifts

Opis oferty pracy:

HAPPY GIFTS - KIM JESTEŚMY ?

Happy Gifts, to producent i dostawca artykułów promocyjnych – długopisy, notesy, power banki. Jesteśmy właścicielem trzech marek: Lecce Pen®, B1®, thINKme®. W Bytomiu posiadamy swój zakład produkcyjny, który realizuje zamówienia od klientów z całego świata.

W związku z rozwojem zespołu drukarni aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

POMOCNIK DRUKARZA

Miejsce pracy: Bytom
- jeżeli szukasz pracy w firmie produkcyjnej albo drukarni
- jeżeli masz już jakieś doświadczenie w pracy na maszynach i chciałbyś je poszerzyć
- jeżeli jesteś gotowy do nauki i chcesz zdobyć nową wiedzę i kwalifikacje
- jeżeli chcesz pracować w zgranym zespole
... to HAPPY GIFTS może być Twoim nowym miejscem pracy.

Pomocnik drukarza
Miejsce pracy: Bytom

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
- stabilne zatrudnienie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Happy Gifts z siedzibą w Bytomiu przy ulicy Pszczyńskiej 2 (dalej: „Administrator”).
Dane kontaktowe Administratora: +48(32) 289 98 72.

Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Happy Gifts Sp.z.o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi uczestniczenie w procesie rekrutacji.


Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Happy Gifts Sp.z.o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: ul. Pszczyńska 2, 41 - 902 Bytom

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przedawnienia Pani/Pana roszczeń związanych z przebiegiem procesu rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.


Decyzje dotyczące danych osobowych nie będą podejmowanie przez Happy Gifts Europe Sp. z o.o. w sposób zautomatyzowany.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Bytom
Michalina
Na Lento.pl od 08 cze 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie